До уваги вело - біго - плавання  та інших спортсменів Києва та України приєднуйтесь до команди застрахованих в колективному договорі страхування.  Пропозиція приєднання дійсна з 01.04.2018 року до 31.12.2018 року. 

Які переваги та умови такого страхування?

Разом дешевше в два рази.Економія часу, грошей для всіх застрахованих, один договір, єдині умови.

1. 24години/7 днів на тиждень страхове покриття, мінімізація мед.витрат при нещасному випадку, допомога спадкоємцям при летальному випадку.

2. Застраховано життя і здоров'я в звичайному ритмі життя та спорті* (побуті/тренуваннях/змаганнях) при отриманні травми або при настанні летального випадку проводиться суттєва страхова виплата спадкоємцям.

3. Не потрібно шукати, вивчати, обирати, їхати оформлювати у страховика договір, тощо. Пропонуються одни з кращих умов які вже пройшли випробування часом і практикою. 

4. Застраховані ризики в популярних видах спорту одного класу ризику: вело, біг, плавання та інші.

5. Виготовлення «страхового полісу» від страхової компанії.

6. Застрахованим надаються юридичні консультації за договором, допомога у врегулюванні і при зверненні в СК. 

7. Страхова компанія «Уніка» https://uniqa.ua Uniqa Insurance Group (Австрія).

8. УВАГА! для інф - Страховка від "привата" на їх сайті не страхує випадки, що повязані з будь-якими змаганнями. Уважно читайте їх умови.

8. Що вважається страховим випадком?

Визначають Нещасний Випадок як раптову, випадкову, короткочасну, непередбачувану та незалежну від волі особи подію, що фактично відбулась і внаслідок якої настав розлад здоров’я  і/або смерть Застрахованої особи, і можуть бути: травматичні пошкодження в повсякденному житті, заняттях спортом*, поранення, випадкове потрапляння в дихальні шляхи чужорідного тіла, утоплення, ураження блискавкою і/або електричним струмом, опіки, обмороження, укуси тварин, отруйних комах, змій та ін., випадкове отруєння газами, побутовими або промисловими хімічними речовинами в залежності від СК.

9. Які види спорту входять до групи ризику?

це велосипедний спорт, плавання, легка атлетика, ігровівиди спорту (баскетбол, волейбол, гандбол, теніс, хокей на траві та інше, крім футболу і хокею з шайбою), художня гімнастика, водне поло, синхронне плавання, гольф, веслування, настільний теніс, спортивна аеробіка, бадмінтон, біатлон, городковий спорт, стрільба з лука, стендова та кульова стрільба, фехтування, фігурне катання, віндсерфінг, парусний спорт, кінний спорт, акробатика, стрибки на батуті, ковзанярський спорт, санний спорт.(лижі не входять).

10. Як виплачується?

100% вся Страхова сума (СС) при летальному випадку, а за травму і/або її наслідки затверджений % від СС згідно «Таблиці виплат»*.

Застрахованим надаються юридичні консультації за договором, допомога у врегулюванні і при зверненні в СК. 

11. Вартість від 20-ти осіб у договорі, страхова сума 100 000,00 грн.,1 рік, Україна, ризики «травма та/або смерть в результаті нещасного випадку»:

- вік 15 - 25 років, вартість 787,00 грн, всього 2,15 грн /день на особу.

- вік 26 - 49 років, вартість 525 грн/рік*, всього  1,44 грн/день на особу. (в роздріб ціна 1100,00 грн.)

Діти окремо: вік 6-14 років, на 100 тис вартість 1223,00 грн, на 50 тис вартість 612,00 грн.

12. Що потрібно для укладення договору (копії): надіслати на velosport.kiev@buckler.com.ua скан ІПН, паспортні дані сторінки №1, 2, та реєстрація з українського паспорта ПІБ, рід занять, адреса реєстрації, #телефону, можливо і/або @адреса. Збираємо 20+осіб, гроші на картку номер буде додатково повідомлений, оплачуємо і отримуємо поліс.

Уважно! За цими даними Учасник отримуватиме страхову виплату, і при помилці можливі відмови або затримки у виплаті.

 Як працює страхування від НВ і що робити:

1При «смерті» страхову виплату отримує особа визначена чинним законодавством (наприклад, Спадкоємець), в розмірі всієї СС.

2. При «смерті» звернутися із заявою на страхову виплату можуть родичі або довірені особи, а повідомити про «смерть» в СК можуть також і треті особи.

3. При «травмах» страхові виплати проводяться згідно термінів зазначених в договорі в % від СС відповідно до «Таблиці виплат».

4. При «травмі» повідомити (може будь хто) в СК якомога швидше, але не пізніше 3-х днів по телефону:0800600600 або 2202 (безкоштовно на території України), додаткова інформація на сайті СК: https://uniqa.ua/case/accident.

5. При необхідності отримати нашу консультацію, зібрати необхідні документи і подати в СК, написати заяву за формою затвердженою СК вказавши реквізити для виплати. Очікувати виплати.

6. Ознайомитись зі всією документацію можливо за посиланням: https://uniqa.ua/about_us/initial_data/ далі розділ «Правила страхування», далі пункт №2 (Правила страхування, «Таблиця виплат»…).

Важливо зрозуміти, що при такому страхуванні від нещасних випадків виплачується вся сума або її % мінімізуючи Ваші витрати на лікування і відновлення при травмі. Медичні витрати Не компенсуються і не оплачуються - бо це інший вид страхування - добровільне медичне страхування і вартість там набагато більша.

 Один з прикладів розрахунку страхової виплати від СК «Уніка» при отриманні травми при СС =100 000,00 грн

Підклас Травм згідно «Таблиці виплат»: ст..68. Переломлопатки, ключиці, повний або частковий розрив Акроміально-ключичного, грудино-ключичного зчленувань.

Страховий випадок, а саме (щось одне або сукупність):

а) перелом, вивих однієї кістки, розрив одного сполучення – страхова виплата = 5% від СС (5000,00) грн.

б) перелом двох кісток, подвійний перелом однієї кістки, розрив двох сполучень або перелом, вивих однієї кістки і розрив одного сполучення, переломо-вивих ключиці – страхова виплата = 10% від СС (10 000,00) грн..

в) розрив двох сполучень і перелом однієї кістки, перелом двох кісток і розрив одного сполучення – страхова виплата = 15% (15000,00) грн..

г) перелом, що не зрісся (псевдосуглоб) – страхова виплата = 15% від СС (15000,00) грн.

Примітки*: 1. У разі, якщо в зв'язку з пошкодженнями, перерахованими в ст.68, проводилися оперативні втручання, додатково виплачується = 5% від СС (5000,00) грн від СС одноразово…тощо*           

   *Згідно умов договору та правил страхування на дату укладання. Вартість може змінитись на дату укладання.

По бажанню надсилаєтсья страховий сертфікат Новою поштою на Ваше відделення за Ваш рахунок. Скан надсилається ел.поштою тощо.

 Можливо оформити страхування для закордонних поїздок вибір і оформлення будь-якої страхової послуги за контактами:

Олег Коломиец (095) 441-75-61, вайбер (093) 252-69-26 Инна Романчук, (044) 225-07-10,  velosport.kiev@buckler.com.ua.